News | 15.9.2011

16. září 2011 v 5:17 | posted by Snooks |  News
Mám pro vás novinky ze včerejšího a začátku dnešního dne :)

Vinny by měl být hostem v seriálu 902 10! Je to pro něj velká příležitost a určitě i obrovská zkušenost. Tak myslím, že se můžeme těšit na zajímavé fotky :)

Výborná zpráva! Připravte se na Jersey Shore a havně na Snooki v neděli na show EMMY!!! Budou tam exkluzivnímy hosty! Některé celebrity se dokonce cítí uražené a tvrdí "50% televizní obravky teť zabírají pouze lidi z Jersey Shore!!!". Dalším hostem show by měla být například Jane Lynch. Ryan Seacrest řekl o Jane ve svém vysílání: "Bože, byl jsem tak nervozní, když jsem s ní mluvil..." :DDDD Takže to bude asi zajímavý :D

Mike opět udělal kravinu! Byl zastaven policí, když se snažil zajet rychle k bance před zavřením a zaparkovat na místě pro postižené! Sám řekl, že to, že pospíchal není žádná výmluva a bsolutně ho to nemlouvá.

Snooki byla v show "H8R". Podstata je, že se dají do místnosti dva lidé, kteří se nenávidí a štáb čeká co se stane. Snooki tam byla s milionářem Jake Pavelkou. Ač byla Snooki velmi váženým ostem, ohlasy na tuto show nejsou zrovna pozitivní.

Ač si většina lidí, že scény z ersey Shore jsou nereálné, tak Snooki myslím dostatečně dokázala , že se idi pletou! Byla totiž hostem v jednom pořadu a jakmile zjistila že se do budovy dostala i Angelina Pivarnick velmi se zašklebila a utekla do horních pater, aby se s ní nemusela potkat.

Výrobci seriálu Jersey Shore dostali od guvernéra státu Chrise Christieho filmovou daň 420 000dollarů. Stát to komentuje tak, že je tohle normální postup. Ovšem výrobci filmu se brání a berou to jako útok a způsob jak Jersey Shore odstranit z obrazovky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama